Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - Bowling shop, bowling Praha, bowling koule, boty na bowling, to je shop Vše Pro Bowling.cz

vseprobowling.cz

Obchodní podmínky

Nákupní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě vseprobowling.cz

1. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jako provozovatel tohoto e-obchodu se zavazujeme nakládat s přijatými osobními údaji v souladu se zákonem na ochranu dat. Např. vaše osobní údaje nebudou poskytovány jiným firmám ani třetí osobě a budou použity výhradně pro účely spojené s kladným vyřízením vaší objednávky.

2. NÁKUPNÍ ŘÁD

Po vybrání zboží, zvolení počtu kusů, vyplnění kontaktních údajů a jejich odesláním jste provedli závaznou objednávku. Každá přijatá objednávka v našem obchodě je závazná, storno objednávky je možné poslat emailem na adresu: vseprobowling@email.cz do 3 hodin od odeslání závazné objednávky. Zboží skladem expedujeme do dvou pracovních dnů. Ostatní zboží cca. do 3 týdnů.

3. PLATBA

Platba je možná v hotovosti při prodeji či na dobírku. Nejsme plátci DPH.

4. VRÁCENÍ  ZBOŽÍ

Pokud nebudete z nějakého důvodu spokojeni, můžete neporušené zboží do 14 dnů vrátit. Zboží bude přijato po vzájemné dohodě a po zaslání zboží  na naši adresu. Zboží musí být dodáno zpět  v původním obalu (pokud je zboží zabaleno ve speciálním obalu),  s kompletním příslušenstvím, se kterým bylo dodáno,  nerozbalené, v případě, že bylo zabaleno do speciálního obalu a se všemi doklady, které spolu s ním byly odeslány. Po přijetí zboží Vám bude vrácena příslušná částka poštovní poukázkou,  do 7 pracovních dnů ode dne přijetí zboží.  V případě vracení zboží nás o tom prosím kontaktujte na tel. +420 607 542 538.

5. REKLAMAČNÍ ŘÁD

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození způsobeného při přepravě. Pokud ano, pak je povinen dále zkontrolovat jestli opravdu došlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat jak přepravce, tak prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží. Pro úspěšné vyřízení reklamace platí následující podmínky:

Je-li nutné zboží reklamovat, prosíme, zjištěné vady oznamte co nejdříve prodávajícímu telefonicky na +420 607 542 538.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním. Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit v původním obalu včetně dokladu o jeho zakoupení. V případě zjištění výrobní vady bude zboží vyměněno kus za kus, či vrácena peněžní částka. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného a balného. Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce. Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode dne nákupu, pokud není uvedeno jinak.

VAŠE OTÁZKY RÁDI ZODPOVÍME EMAILEM NEBO TELEFONICKY.


 

Copyright © www.vseprobowling.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.vseprobowling.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace